nadpis_dvere
  • Bezpečnostní funkce – ochrana majetku
  • Tuhost materiálu – vysoká odolnost funkčnosti
  • Svařovatelné rohové spoje – nadstandardní stabilita
  • Variabilita prahů – multifunkčnost
  • Systém kování – rozšířené možnosti využití

Plastové dveře jsou vyráběny z velmi masivního profilu. Důležitým aspektem je vynikající stabilita, která je při výrobě dveří dosažena pomocí zabudovaných svařovatelných rohových spojů do rohů ocelové konstrukce, čímž dojde ke spojení garantujícímu prvotřídní tuhost.
S využitím dveřního samozamykacího kování GU Automat vzniká dokonalá těsnost
a nadstandardní ochrana proti případným snahám nedovoleného vniknutí. Mezi další přednosti vyspělého provedení řádíme speciální systém pantů se stálou možností doseřízení, ale i hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, podporující tepelné vlastnosti dveří. Nepřeberné možnosti skrývá i případné příslušenství vchodových dveří.

Výplně odhalí vaši originalitu a smysl pro detail určující celkový vzhled vchodových dveří. V dnešní době lze vybírat ze tří druhů provedení materiálu: plast, HPL a GFK. Typ materiálu ovlivňuje samozřejmě cenu, ale i možnosti specifických detailů, které nelze kombinovat. V nepřeberném množství výplní je záruka, že každý najde svou představu a dokáže ji přenést do reality. Naše vchodové dveře jsou ideálním partnerem pro veškeré portfólio zákazníků!

Vlastní návrh dveří?

Dejte průchod své fantazii prostřednictvím vlastních návrhů dveří! Pomocí profilových příček dosáhnete jak klasického členění, tak i atypického se šikminami.

Se spojením ornamentálních skel a cosmothermových panelů dokážete podle svého vkusu a originality rozčlenit vchodové dveře dle vašich představ. Ale hlavně tím ještě zvětšíte, tolik požadovanou tuhost a bezpečnost celé konstrukce vstupních dveří.

Kontaktujte nás pro další informace
nadpis_dvere_2
  • Bezpečnostní funkce – ochrana majetku
  • Tepelné vlastnosti – redukce nákladů
  • Funkce posuvu – ušetření prostoru

Plastové dveře posuvné bezprahové představují bezkonkurenční systémové řešení dveří pro prosklené plochy. Velkolepý průchod, volnost pohybu, to jsou aspekty, které ovlivňují kvalitu bydlení. Ušlechtilý design vystihuje náročnost zákazníka. Luxus umocňuje jak velmi lehké ovládání, tak i bezbariérový přístup mezi interiérem a exteriérem. Práh s přerušeným tepelným mostem je zabudován do podlahy. Posuv je řešen pomocí kolejnic a pojezdů. Jeho tichost a jednoduchost vás pohltí.

U veškerého řešení se používá spřažená klika, která usnadňuje ovladatelnost rozměrného hlavního křídla. Existuje klika v oboustranném provedení i s cylindrickou vložkou. Posuv vám ušetří vnitřní prostor. Obliba tohoto systému roste s náročností projektovaných staveb, kde hlavním krédem je světlost.

Tomuto systému odpovídá i cena. Jedinou nevýhodou je neotevření celého prostoru, jelikož posuvné křídlo při otevření vždy zajíždí za pevný díl. Z toho vyplývá, že prostor se vždy otevře pouze do jedné poloviny.

Díky tomuto systému se mohou uskutečnit výjimečné nápady, rozměr posuvného křídla totiž může dosahovat až 3000 x 2500 mm.

Podívejte se na
nejprodávanější okna
jednotlivých řad

nej_produkt_01  nej_produkt_02  nej_produkt_03

ŘEKLI O NÁS

Dobrý den milý pane Smutný :-),

jen bych rád touto cestou velmi poděkoval za dobře odvedenou práci, jak při domlouvání a organizování, tak i při následné montáži. Vše proběhlo naprosto bez problémů a s okny jsme velmi spokojeni ! Vaše firma byla v každém ohledu profesionální a tak vás rádi doporučíme dále. Doplatek z faktury je již uhrazen a tak je mezí námi vše vyřízeno! Ještě jednou velmi děkujeme a přejeme krásné dny a mnoho dalších spokojených zákazníků

manželé Burianovi, Světice

Děkuji za bezvadně odvedenou práci Vašich pracovníků, za jejich solidní přístup, pracovitost a rychlost. Kéž by takových řemeslníků bylo více.
 
S pozdravem
Daniela Matesová

Pane jednateli Petře Hromádko,
jsem velice spokojena s průběhem jednání s vaší společností, jmenovitě s p. Jakubem Nedvědem, který objednávku a smlouvu č, 141157 vyřizoval, věnoval se ochotně a pozorně i požadovaným změnám, dále si zaslouží poděkování dva muži, jejichž jména jsem si bohužel nepoznamenala, ale kteří velmi pečlivě a přesně ve sjednaném termínu provedli zaměření. Velmi oceňuji montážní skupinu vedenou p. Černým, která pracovala pečlivě, ohleduplně a velmi pilně, bez jakýchkoliv zbytečných zdržení. Prosím, abyste Vašim zaměstnancům mé poděkování tlumočil. Zakázka se týkala dodávky oken a balkonových dveří do Říčan, Mánesova ul. 686.

S pozdravem
Eva Novotná

Zajímá Vás naše nabídka?

Zavolejte na naši zákaznickou linku nebo zašlete poptávku mailem, my se vám pokusíme
v krátkém termínu navrhnout řešení přímo pro váš dům.