Plastová okna

Která mají smysl…

 

Koupit dnes nová okna nebo dveře není žádný problém. Možností se Vám nabízí opravdu mnoho, jak z hlediska použitých materiálů a jejich životností, tak z hlediska tepelně technických parametrů.

Potíž je pouze jediná: výrobků i výrobců je mnoho, zatímco jasných kritérií málo, proto můžete při vybírání nových oken velmi rychle nabýt dojmu, že nevybere ty správná.
Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili „snad“ jednoduchého průvodce, který by vám měl ve 4 bodech vysvětlit základní pojmy a ozřejmit v čem jsou nejen cenové rozdíly v jednotlivých oknech. Zobrazit více

icony_pata_nove

ŘEKLI O NÁS

Dobrý den milý pane Smutný :-),

jen bych rád touto cestou velmi poděkoval za dobře odvedenou práci, jak při domlouvání a organizování, tak i při následné montáži. Vše proběhlo naprosto bez problémů a s okny jsme velmi spokojeni ! Vaše firma byla v každém ohledu profesionální a tak vás rádi doporučíme dále. Doplatek z faktury je již uhrazen a tak je mezí námi vše vyřízeno! Ještě jednou velmi děkujeme a přejeme krásné dny a mnoho dalších spokojených zákazníků

manželé Burianovi, Světice

Děkuji za bezvadně odvedenou práci Vašich pracovníků, za jejich solidní přístup, pracovitost a rychlost. Kéž by takových řemeslníků bylo více.
 
S pozdravem
Daniela Matesová

Pane jednateli Petře Hromádko,
jsem velice spokojena s průběhem jednání s vaší společností, jmenovitě s p. Jakubem Nedvědem, který objednávku a smlouvu č, 141157 vyřizoval, věnoval se ochotně a pozorně i požadovaným změnám, dále si zaslouží poděkování dva muži, jejichž jména jsem si bohužel nepoznamenala, ale kteří velmi pečlivě a přesně ve sjednaném termínu provedli zaměření. Velmi oceňuji montážní skupinu vedenou p. Černým, která pracovala pečlivě, ohleduplně a velmi pilně, bez jakýchkoliv zbytečných zdržení. Prosím, abyste Vašim zaměstnancům mé poděkování tlumočil. Zakázka se týkala dodávky oken a balkonových dveří do Říčan, Mánesova ul. 686.

S pozdravem
Eva Novotná

Zajímá Vás naše nabídka?

Zavolejte na naši zákaznickou linku nebo zašlete poptávku mailem, my se vám pokusíme
v krátkém termínu navrhnout řešení přímo pro váš dům.